Pieminot skandalozo Eimiju Vainhausu. Viņai šodien apritētu 32

0 komentāri

Skaļa. Skandaloza. Tomēr apveltīta ar lielisku balsi. Tā ir Eimija Vainhausa. Ebreju izcelsmes angļu dziedātājai šodien apritētu 32 gadi.

Vainhausa dzimusi Londonā, Anglijā 1983. gada 14. septembrī. Dzīves laikā kļuva pazīstama ar savu unikālo balsi, kā arī savu muzikālo spēju pierādīšanā dažādos žanros, piemēram, soul, džeza un blūza. Izdevusi divus albumus – Frank (2003) un Back To Black (2006) un ieguvusi piecas Grammy mūzikas balvas, kas pasludināja viņu par pirmo britu dziedātāju, kas ko tādu spējusi.

Vainhausa bija bēdīgi slavena ar atkarību no narkotikām un alkohola. Diemžēl 2011. gada 23. jūlijā viņa tika atrasta mirusi savās mājās. Nāves iemesls – saindēšanās ar alkoholu. Vainhausa ir viena no tām leģendārajām un izcilajām mūziķēm, kura pievienojās tā dēvētajam Klubam 27, aizejot bojā 27 gadu vecumā.

Daži Eimijas Vainhausas slavenākie citāti:

Es iemīlos katru dienu. Ne cilvēkos, bet gan situācijās.

Es rakstu dziesmas par lietām, kuras nespēju personīgi pārdzīvot. Kad uzrakstu dziesmu, jūtos daudz labāk.

“Es neko nenožēloju.”

Ja es nomirtu rītdien, es būtu laimīga meitene.

Sirdī joprojām esmu bērns.

Foto: Eimija Vainhausa

Video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas