Piemērotākais laiks un pirts rituāls tavam mazajam

0 komentāri

Jāteic, ka pēc pirts apmeklējuma dvēsele kļūst mierīgāka, bet dzīve – laimīgāka. Raidījums Māmiņu klubs dodas noskaidrot, kad ir īstais laiks, kad ļaut bērniem apmeklēt pirti.

Pieredzējuši pirtnieki saka, ka pirts ir piemērota jebkuram, ja to pareizi apmeklē. Agrāk bērni pirmo pirtiņu apmeklējuši 7 dienu vecumā, bet mūsdienās pirts ieteicama no trīs, četru gadu vecuma. Tai jābūt sakarsētai līdz apmēram 40° temperatūrai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Svarīgākais noteikums – pirts jāapmeklē tad, kad cilvēks jūtas labi. Protams, nedrīkst pārkarsēt galvu.

Kas attiecas uz pirts neatņemamo sastāvdaļu – pirts slotiņām -, pirtnieki iesaka bērzu, kas ir universāls koks, labi uzsilst un labi smaržo, kā arī vībotni, kura ir nomierinoša.

Bērniņam jāsilda ceļgali, vēderiņš, kā arī pleci. Visas procedūras ir rāmākas, jo mazais ķermenītis viegli var dabūt apdegumu.

Par pirts rituālu, kā arī to, kādu šķidrumu uzņemt tā laikā, uzzini šajā video sižetā:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas