Piecas karstas skūpstu tehnikas, kas var uzbudināt vīrieti

1 komentārs

2. Kutināšana un kairināšana

2/6

Lai arī līdz Valentīna dienai ir atlikušas sešas dienas, iesakām tev gatavoties jau tagad. Vari trenēties un romantiskajā vakarā pārsteigt savu mīļoto ar juteklīgiem un kaislīgiem skūpstiem. Bet kādi tie ir? Kādi ir skūpsti, kas liktu tavam mīļotajam tevi iekārot un skūpstu padarīt ilgāku? Apkopojām piecus spēcīgus skūpstu paņēmienus, kurus kā reiz varēsi izmantot Sv. Valentīna dienā.

Skūpstu trijstūris

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Viegla skūpstīšanās tehnika, kas var pāraugt par lielisku priekšspēli. Skūpstu trijstūris sākas ar skūpstu uz lūpām, vēlāk tiek skūpstīts kakls un visbeidzot krūtis. Šo paņēmienu vari izmantot un pārveidot par erotisku piedzīvojumu.

2. Kutināšana un kairināšana

2/6
1 komentārs

TOP komentāri

  • Janis
    0

    Janis

    Tiešām? Es laikam esmu sieviete kārtējās muļķības. Skūpstu trijstūris iesaku pamēģināt ar 4 stūriem... Delfu/tvnet līmenis

    09.02.2016 02:15

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas