Pētījums: Visas sievietes ir biseksuālas vai lesbietes

9 komentāri
Pētījums: Visas sievietes ir biseksuālas vai lesbietes
Foto: Scanpix

Jauns pētījums, kas ieintriģējis daudzus, pierāda to, ka sievietes gandrīz vienmēr ir biseksuālas vai lesbietes, bet nekad nav simtprocentīgi heteroseksuālas.

Jaunākajā pētījumā piedalījās 345 dažādi seksuāli orientētas sievietes. Eksperimenta dalībniecēm lika skatīties seksuāla satura video klipus, kuru laikā tika mērītas sieviešu bioloģiskās izmaiņas, piemēram, dzimumorgānos. Sievietes bija dažāda vecuma, izglītības un tautības. Viņām lūdza sevi piedēvēt kādai no sekojošajām kategorijām – heteroseksuāla, vairāk heteroseksuāla, vairāk biseksuāla, biseksuāla, vairāk lesbiete un lesbiete. Sievietes, kuras atzīmēja, ka ir heteroseksuālas, videoklipa laikā izjuta pievilkšanos gan pret vīriešiem, gan sievietēm, savukārt lesbietes patiešām izjuta izmaiņas ķermenī, skatoties tikai uz sievietēm. Pētījuma rezultāti liecina par to, ka neviena sieviete pilnībā nav heteroseksuāla, tomēr sievietes, kuras atzīst, ka ir lesbietes patiešām neinteresē vīriešu ķermeņi.

“Lielākā daļa sieviešu sevi pozicionē kā heteroseksuālu, bet mūsu pētījums skaidri pierāda, ka visas sievietes ir lesbietes vai gandrīz lesbietes,” tā profesors Rīgers, viens no pētījuma autoriem.

Foto: viena no pazīstamākajām lesbietēm – Elena Dedženeresa

9 komentāri

TOP komentāri

  • H.
    +8

    H.

    Kārtējoreiz mums mēģina ieborēt , ka viss ačgārnais ir labs un pareizs , bet viss tradicionālais - faraonu kapenēs uzrakts .

    07.11.2015 21:56

  • inese
    +6

    inese

    Iebaziet tos petijumus kur saule neiespid,cienijamie kaktu petniecini.Un lidzeklus,kurus izmetat vejaa tamlidzigam mulkibam,labak ziedojiet labdaribai.

    08.11.2015 09:10

  • Sarmite Poikane
    +5

    Sarmite Poikane

    Muļķības! Priekš kam jāpublicē viss, kas tik mētājas ceļā!

    07.11.2015 12:08

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas