Vasara – īstais laiks, lai peldētos kaila!

0 komentāri

Vasara ir īstais laiks, lai dotos vakara peldē kailai! Sievietei esot, peldēties kailai ir veselīgi, naturāli un tas ir veids, kā atgūt dzīvības enerģiju. Ūdens dziedinošā enerģija palīdzēs tev sajusties patiesi dzīvai un laimīgai. 

Lai peldētos kaila ir jāpārkāpj pāri pašai sev. Bez drēbēm cilvēks ir kailāks nekā mēs domājam, jo kaila kaut kāda ziņā kļūst arī cilvēka dvēsele. Peldoties kailam, mēs sajūtam katru vēja plūsmu, kas šaujas mums garām. Mēs to sajūtam arī ar dvēseli. Cilvēks atrodas tuvāk dabai, kura ir mežonīga un tajā pat laikā tik nomierinoša. Peldoties jūrā tu saņemsi dziedniecisko spēku, jo tava āda uzsūc ūdenī esošos minerālus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Peldēšanās saldūdeņos labvēlīgi ietekmē figūru, bet jūras ūdenī visi uzlabojumi notiek krietni efektīvāk. Ar jodu piesātinātais gaiss labvēlīgi ietekmē vairogdziedzera darbību, pateicoties tam normalizējas vielmaiņa un atbrīvoties no dažiem kilogramiem ir krietni vieglāk.

Ja vēlies peldēties ezerā, tad tev būtu jāzina, kuras ūdens tilpnes ir tīras. Mazais Baltezers, Lielais Baltezers (kanāls), Langstiņu ezers, Pulksteņezers, Valguma ezers, Linezers, Lielais Subates ezers, Buļezers, Alūksnes ezers , Ropažu pagasta Silezers.

Foto:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas