Pēc šašliku maratona – rauga pankūkas ar ikriem

0 komentāri

Pretrunā ar Līgosvētku tradīcijām, tomēr maz ticams, ka viegli atrast līgotāju, kurš Jāņu naktī nebūs nobaudījis šašliku. Turklāt, ja visas garās svētku brīvdienas pavadīji laukos, tad nebija nekā vieglāka, kā atkal sarūpēt ogles grilam un uzcept kārtējo šašliku. Tādēļ nav nekāds brīnums, ka vēders un garšu kārpiņas pieprasa ēdienkarti nomainīt uz kaut ko pavisam citu. Noskaties video un uzzināsi – ko vieglu, un gluži pretēju šašlikam, vari piedāvāt savai ģimenei vakariņās. 

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas