Pārtopi par seksīgu vampīru septiņās minūtēs

0 komentāri

Helovīns tuvojas straujiem soļiem, jau šo sestdien varēsim biedēt draugus, kaimiņus, radiniekus, kas zina, varbūt paši sevi? Youtube.com kanālā Chloe Morello ievietots video, kurā septiņu minūšu laikā pārtapt par seksīgu vampīru meiteni.

Šim izskatam tev būs nepieciešams ne vien tonālais krēms, konsīleris un acu ēnas, bet arī mākslīgās skropstas, kontaktlēcas (jo gaišākas, jo bailīgāk), tumša lūpu krāsa, kā arī mākslīgie zobi un mākslīgās asinis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Veic ierasto “make-up” rituālu, tikai akcentē acis ar tumšas krāsas ēnām. Dramatisku efektu sniegs māklīgās skropstas un gaišas kontaktlēcas. Atceries, ka vampīriem garšo asinis, tāpēc uzklāj savu mīļāko un šobrīd aktuālo tumšas krāsas lūpu krāsu.

Foto: vampīra “make-up”

Video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas