Pārsteidzoši: tējas maisiņi var pareģot tavu nākotni!

0 komentāri

Zīlēt varat gan vienatnē, gan drau­gu lokā. Taču arī tad, ja to uztversiet tikai kā izklaidi, iegūtos rezultātus neatstājiet bez ievērības. Šis būs gan labs kopā pavadīšanas laiks, gan arī labs veids, kā risināt jautājumus, kas jūs satrauc.

Iedomājieties vēlēšanos vai arī uz­do­diet jūs interesējošu jau­tājumu. Uz­vāriet sev tasīti melnās tējas, pēc tam tējas maisiņu izņemiet no tējas un atstājiet, lai tas izkalst. Tad attaisiet maisiņu un izberiet uz šķīvja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ja tējas lapiņas cieši sablīvējušās un negrib izbirt – kaut kādi ārēji apstākļi, kas nav atkarīgi no jums, traucē īstenot jūsu plānus vai piepildīt vēlēšanos.

Ja tējas lapiņas izbirst viegli — jums izdosies viss, ko vēlaties, jūsu vēlē­šanās piepildīsies.

Ja tējas lapiņās varat ieraudzīt zīmē­jumu, paskatieties tulkojumu:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas