Pārsteidzoši! Fakti, ko tu nezini par apaviem

0 komentāri

Kad runa ir par modi un apaviem, vīriešiem nav nekādas teikšanas. Atkarība no apaviem ir sieviešu lielākā problēma un bailes, jo visa ikmēneša alga pazūd nekurienē. Arī skapis kļūst par orientēšanās galamērķi, kam ir nepieciešama īpaši sagatavota karte. 

Neviena no mums nevar iedomāties dzīvi bez apaviem. Bieži vien mūs māc doma, ja nopirkšu kurpes, cik ilgi tās kalpos un kurp ar tām varēšu doties. Kurpes ir kā aksesuārs, kuras sievietes piemeklē jebkurai dzīves situācijai. Neizvēlīgums ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ sievietes var nopirkt trīs vienādus apavu pārus atšķirīgā krāsā.
Rubīna krāsas kurpes, vīrieši augstpapēžu apavos un kedas, ir tikai daži satraucošākie fakti, par kuriem patiešām būsi pārsteigta. Topā tiek apkopoti septiņi jautrākie fakti par apaviem, ko tu vēl nezini.

FOTO: pārsteidzoši fakti par apaviem

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas