Pāri meklē papardes ziedu fotokameras priekšā

0 komentāri

Erotiskās mākslas fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs papardes zieda meklēšanā var noraudzīties visu gadu. Pie Aleksandra Sokolova uz fotostudiju iemūžināt intīmās tuvības mirkļus bieži dodas daudzi pāri. Šajos duetos vīriešiem vecums ir pēc 40 gadiem, bet sievietēm – pēc 30.

Aplūko pēc Līgo nakts Aleksandra Sokolova erotiskās mākslas fotogaleriju!

Vairāk foto skaties šeit – http://www.sokolovstudio.com/

Ņemot vārā diskrētumu, pie Aleksandra nepaliek neviena pāra fotogrāfija. Visticamāk, ka arī paši drosmīgie pāri, nevienam, izņemot sevi, šīs bildes rādījuši nav. No savas pieredzes Aleksandrs var secināt – jo augstākstāvošs savā amatā ir cilvēks, jo viņa iztēle un tās realizācija ir perversāka. Neviens pat nevarot iedomāties, cik augsta ranga un populāras personas, ierodoties pie viņa uz pāru fotosesijām. Fotogrāfs to skaidro ar vēlmi nomest savus ikdienas uzliktos “”žņaugus” un atbrīvoties. Pašu pirmo pāru fotosesiju pirms 7 gadiem Aleksandrs nebija plānojis. Uz ikdienišķu erotiskā foto sesiju atnākusi topošā māmiņa, kurai līdzi ieradies arī vīrs un negaidīti izteicis vēlēšanos radošajā procesā piedalīties. Noskaties video un uzzini Sokolova tā brīža sajūtas!

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas