Pārdomām. Stāsts par to, kā ārsts atrunāja grūtnieci no aborta

1 komentārs

Nereti ar šausmām klausāmies nostāstus par to, ka mūsu māmiņu un vecmāmiņu jaunībā grūtniecības pārtraukšana bija teju vienīgā ģimenes plānošanas ”metode”. Ja tev nekad nav bijis jāsper šis smagais solis, tu vari būt tiešām laimīga, un darīt visu, lai tas izpaliktu arī turpmāk. Ja tomēr lēmumu par grūtniecības pārtraukšanu tev ir nācies pieņemt, tad noteikti vislabprātāk šo epizodi no savas dzīves un atmiņas izdzēstu. Vai pat tagad būtu gatava atdot visu, lai tava rīcība toreiz būtu citādāka.

Bieži vien sievietes, uzzinot, ka ir stāvoklī – krīt izmisumā. Bieži viņām nav neviena, ar ko aprunāties, kam jautāt padomu. Īpaši, ja gaidāmā bērna tēvs neizrāda nekādu interesi par jauno dzīvību. Nav neviena, kurš vajadzīgajā brīdī pateiktu pareizos vārdus un liktu uz situāciju palūkoties ar cita acīm. Tādēļ bieži vien sievietei šķiet, ka aborts ir vienīgai pareizais risinājums. Lūk, stāsts par to, kā laimējās kādai mazajai dzīvībiņai, ka viņa māmiņa devās tieši pie šā dzīves gudrā ārsta…
Pie kāda ārsta atnāca jauna sieviete un teica: ”Esmu izmisumā. Man ļoti ir nepieciešama jūsu palīdzība… Manam bērnam vēl nav pat gadiņš, bet es atkal esmu stāvoklī. Baidos, ka nevarēšu tikt galā ar diviem bērniem, kuriem būs tik maza vecuma starpība…” Tad ārsts pajautāja: ”Saprotu, bet – kā es jums varu palīdzēt? ”
Topošā māmiņa: ”Es vēlos pārtraukt grūtniecību, tādēļ ceru uz jūsu palīdzību.” Ārsts nedaudz apdomājās un sacīja: ”Domāju, ka es zinu izeju, turklāt tādu, kas ir mazāk bīstama jums pašai.”
Kad jaunā māmiņa atviegloti uzelpoja, domādama, ka mediķis piekritīs viņas lūgumam, ārsts turpināja: ”Mans piedāvājums ir, lūk, kāds – lai jums nav jārūpējas vienlaikus par diviem maziem bērniem, nogalināsim to bērnu, kurš jums jau ir. Tad jūs varēsit nedaudz atpūsties, pirms piedzims otrs. Jo, ja mēs gatavojamies nogalināt vienu bērnu, nav nekādas starpības, kurš tas būs. Turklāt, ja nogalināsit jau dzimušo bērnu, jūs savai veselībai nenodarīsit nekādu ļaunumu.”
Protams, ka māmiņa, dzirdot ārsta vārdus, bija šokā: “Ko jūs! Nogalināt bērnu – tas taču ir noziegums. Es nekad neļaušu nevienam nogalināt savu bērnu!” ”Piekrītu, taču, manuprāt, jūs bijāt gatava to darīt, tādēļ piedāvāju jums labāku risinājumu,” ārsts pasmaidīja, saprotot, ka savu mērķi ir sasniedzis. Viņš pārliecināja jauno māmiņu, ka nav atšķirības starp dzimuša un vēl nedzimuša bērna slepkavību.

FOTO: visskaistākās un vislaimīgākās māmiņas visā pasaulē

1 komentārs

TOP komentāri

  • iii
    0

    iii

    Labākais, kas var būt - labāk aborts nekā bērni. Bērni ir murgs, šausmas. Man viņu nav un apzināti nekad tos neesmu vēlējusies!!! Riebjas bērni

    04.10.2015 20:47

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas