Par ko smējās un brīnījās sievietes pirms 47 gadiem

0 komentāri

Pagājušā gadsimta vidū Latvijas dāmas katrā gadu mijā ar nepacietību gaidīja, kad varēs iegādāties Kalendāru Sievietēm. Skaties.lv/Sievietei piedāvā ekskluzīvu iespēju ielūkoties šīs grāmatas jautrākajā sadaļā.

Protams, krietnu daļu kalendāra aizņēma stāsti par Padomju Latvijas plaukstošo ekonomiku un strauji augošo dzīves līmeni, kuru toreiz nevienam prātā pat nenāca apšaubīt. Taču šajā nelielajā grāmatiņā bija rakstīts arī par ļoti daudzām tēmām, kas interesē tieši daiļo dzimumu – intervijas ar slavenām aktrisēm, rakstniecēm, izcilām skolotājām un sportistēm. Īpašā vietā bija raksti par Goda nosaukuma “Sociālistiskā Darba varonis” ieguvējām. Otru satura daļu aizņēma ēdienu receptes, mājas uzkopšana, dzeja, jaunākās modes, apģērbu šūšana un, protams, arī  joki un dažādi – tolaik nedzirdēti dzīves raibumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas