Par govi dēvētā Vinnija Hārlova izmaina modes industriju

0 komentāri
Par govi dēvētā Vinnija Hārlova izmaina modes industriju
Foto: Banzai Studio Barcelona, Flickr

Tev noteikti jāizlasa

Vinnija Hārlova, Kanādā dzimusi modele, tūliņ svinēs savu 21. dzimšanas dienu. Dzīve viņu ir izveidojusi unikālu – retā ādas slimība, ar kuru savulaik sirga arī popmūzikas karalis Maikls Džeksons, ir pacēlusi daudzsološo modeli slavas zenītā.

Vinnija Hārlova dzimusi 1994. gada 27. jūlijā Toronto, Kanādā. Pasaule viņu iepazina, pateicoties realitātes šovam Amerikas nākamā topmodele. Neskatoties uz ātro izbalsošanu, visām modelēm bija iespēja pierādīt sevi ārpus šova, un Vinnija to izmantoja. Neilgi pēc izbalsošanas viņa piedalījās pirmajā nopietnajā fotosesijā.

Vinnija tika pamanīta – zīmols Desigual izraudzījās tieši viņu par kampaņas “seju”. Šogad Hārlovai piedāvāja piedalīties Diesel kampaņā, kurā viņa arī piekrita piedalīties.

Jaunā daudzsološā modele, neskatoties uz īpatnējo izskatu, ir lielisks paraugs ikvienam. Kā atzīst pati modele, viņa sevi mīl un to iesaka visiem – nedaudz vairāk pacensties iemīlēt sevi. Hārlova bieži uzstājas ar publisko runu un pasaule viņu sadzird. Tādi vārdi kā govs un zebra neļauj Hārlovai apstāties. Pārliecinies pati!

Foto: Vinnija Hārlova, pozējot reklāmas kampaņām

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas