Padomi sejas glābšanai pēc ballītes

0 komentāri

2. 2.iespēja

2/5

Nākamajā rītā pēc ballītes acīmredzamais – neticamais, ko mums parāda nejaukais spogulis, ir: pietūkušas acis, pelēka sejas krāsa, pamatīgi maisiņi zem acīm un skats, kas nenovēršami vēsta, – es gribu gulēt… Tomēr saņemt komplimentus par lielisko izskatu gribas arī šodien. Ja vien avārijas situāciju esi paredzējusi jau iepriekš un sagatavojusi vajadzīgos izejmateriālus savā ledusskapī, visu vēl var glābt.

1. iespēja

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Tējas kompreses uz acīm izvelk toksīnus no ādas un uzlabo sejas krāsu. Saslapini vates plāksnīti melnās vai zaļās tējas stiprā novārījumā, atdzesē līdz istabas temperatūrai un uz 10 minūtēm liec uz acīm.Var mitrus tējas maisiņus ielikt ledusskapī, nedaudz tur atdzesēt un tad – uz sejas.Tējas ledus kubiciņu masāža. Vieglām kustībām – nedrīkst stipri berzt, tad seja kļūs par daudz sarkana. Šādam tējas un ledus savienojumam piemīt pampumu mazinošs un sejas krāsu uzlabojošs efekts.

2. 2.iespēja

2/5
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas