Obligāti! Svaigi spiestu sulu kokteiļi – “vitamīnu bumba” tavai veselībai

0 komentāri
Obligāti! Svaigi spiestu sulu kokteiļi – “vitamīnu bumba” tavai veselībai
Foto: publicitātes foto

Ne velti svaigi spiestus kokteiļus mēdz dēvēt par “vitamīnu bumbām”, jo, tos iedzerot, uzreiz jūties “kā no jauna piedzimusi”. Ja dzert svaigi spiestas sulas tev vēl nav izveidojies par ikdienas ieradumu, tad ir īstais laiks sākt “jaunu, skaistu dzīvi”. Sākoties drēgnajam rudens un ziemas laikam, ikvienam katru dienu ir nepieciešams uzņemt pietiekami daudz vitamīnu, lai būtu veselīgāki, enerģiskāki un dzīvespriecīgāki. Veselīgie dažādu augļu un dārzeņu kokteiļi ir labākais veids, kā saņemt organismam tik nepieciešamos vitamīnus un uzturvielas.

Iespējams, ka tev negaršo vai ir jau apnikusi katru rītu viena konkrēta dārzeņa vai augļa sula. Lai cik būtu garšīga, piemēram, burkānu sula, cik var dzert katru rītu vienu un to pašu? Tādēļ kokteiļu meistars Ross Roberts Stepānovs atklāj vairākas lieliskas kokteiļu receptes. Viņš arī atzīst, ka gan rudenī, gan ziemā, kad vēl pieejami mūsu pašu āboli, to sula ir neaizvietojama sastāvdaļa katrā veselīgajā kokteilī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
Foto: Flickr.com

Foto: Flickr.com

Ieteikumi:

  • var pagatavot svaigi spiestu burkānu sulu, ar nelielu daudzumu sāli un trīs veidu piedevām pēc izvēles – saldo krējumu, olīveļļu vai bazilika pesto;
  • sulai būtu ieteicams pievienot pilīti eļļas, lai atbrīvotu vērtīgo E vitamīnu;
  • pesto var gatavot no visdažādākajiem zaļumiem – dillēm, pētersīļiem vai citiem zaļumiem, taču tā jau ir katra paša gaumes lieta;
  • pie burkānu sulas noteikti drīkst pievienot arī vērtīgo dzelzs avotu – biešu sulu, tikai jāatceras, ka biešu sulai, pirms tās lietošanas uzturā, ir jāļauj mazliet nostāvēties; to nedrīkst lietot uzreiz pēc izspiešanas;
  • biete un burkāns ļoti labi sadzīvo ar ābolu un ķirbi – tos droši var apvienot vienā kokteilī.

Tiem, kam patīk eksperimentēt, ieteicams jaukt visas šīs sastāvdaļas kopā un baudīt kārtīgu rudens un ziemas vitamīnu spridzekli!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas