Noslēpumainie rituāli dārzā

0 komentāri

Apejiet ap savu dārza sētu, rokās turot kilogramu sāls un kilogramu rīsu, izbār­stiet tos platā joslā. Tā jūs izveidosit spēcīgu aiz­sardzības kon­tūru pret visu negatīvo.

Vislielākajā dārza kokā iekariet ap­mēram metru garu trīskrāsainu “asti” — dzeltenu, gaiši zilu un zaļu lenti. Lentītes salieciet kopā, vienā galā iesie­niet mezglu un piespraudiet pie koka. Rudenī, kad kopsit dārzu un dedzi­nāsit lapas, sadedziniet arī lentītes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nosakiet aptuvenu jūsu dārza ģeo­met­risko centru un novietojiet tajā ja­pānisku ak­mens lukturīti. Vakaros tajā regulāri jādedzina svecīte, bet dienā akmens lukturītī varat nolikt trauciņu ar ūdeni putniem. Ja jūsu dārzā šā dekoratīvā lukturīša vēl nav, tad to ļoti ieteicams iegādāties — tā jūs savai zemei un dār­zam labvēlīgu ener­ģiju nodrošināsit uz ilgu laiku.

Vēl viens aizsardzības un har­mo­nizācijas rituāls, taču ņemiet vērā, ka tas piemērots ti­kai pareizas formas četrstūrainiem dārziem. Ņemiet četras “sudraba” (sudrabainas krā­sas) monētas un augošā Mēnesī ierociet tās dārza visos četros stūros.

Un ievērojiet, ka dārzā vienmēr jā­valda kārtībai, tajā nedrīkst mē­tāties pāri palikušie būvmateriāli, veci dēļi, sen nonēsātas drēbes, pa roku galam pamesti darba rīki utt.

Foto: liliju ziedu izstāde Latvijas Dabas muzejā

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas