Video: vitamīni, kas var labvēlīgi ietekmēt sieviešu grūtniecību un tās plānošanu

0 komentāri

Gan gaidību laikā, gan tad, kad bērniņš ir piedzimis, mums, māmiņām, ir jārūpējas par to, lai organismā nekā netrūktu un mēs uzņemtu pietiekam daudz vitamīnu.

A, B, C, D tik daudz un vēl vairāk vitamīnu ir nepieciešamas, lai mūsu organisms pilnvērtīgi funkcionētu. Īpašu uzmanību vitamīniem un uzturam būtu jāpievērš laikā, kad gaidām mazuli.  3–6 mēnešus līdz grūtniecībai ir jāsāk lietot folskābe. Tas ir ļoti svarīgs vitamīns grūtniecēm, jo folskābe samazina nervu caurulītes defektu risku bērniņam. Tie ir visbiežāk iedzimtie defekti jaundzimušajiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

Savukārt otrs vitamīns, kas būtu jālieto pirms grūtniecības iestāšanās, ir Omega 3. Zivju eļļa samazina priekšlaicīgo grūtniecības un dzemdību pārtraukšanas risku. D3 vitamīns arīdzan ir svarīgs. Pirms grūtniecības plānošanas vēlams ir uzsākt komplekso vitamīnu lietošanu, neaizmirstot par sabalansētu uzturu.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas