VIDEO: vīrs sievai uz atvadām skūpsta vietā uzdāvina… miskastes maisu!

2 komentāri

Tēta nedienas Latvijā 11. sērijā ielūkojāmies Celmiņu ģimenes dzīvē. Tētis Valērijs un mamma Kristīne audzina trīs bērnus – trīspadsmitgadnieci Valēriju, desmitgadīgo Alisi un piecgadīgo Aleksi. Jau pašā sākumā tētis Valērijs izcēlās ar jauku atvadīšanos no mīļotās sieviņas…

Piecas dienas ir gana ilgs laiks, ko vecākam aizvadīt vienam pašam, kopā ar trim bērniem. Atvadoties no sieviņas Kristīnes, Valērijs palūdza mīļotajai pa ceļam izdarīt kādu darbiņu, jo vīram, redz, slinkums… Tas nekas, ka sievai rokās koferis un soma, un jākāpj lejā vienai no piektā stāva. Vai mīļotajai sieviņai būs vēl kāda pauniņa līdzi, kūrortā?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • Agnese Kozlova {60]
  0

  Agnese Kozlova {60]

  Vai cik sliņķi vīrieši strādā policijā ,vai nav kauns mums par tādiem uzaugušiem memmes dēliņiem un arī meitas aug slinkas!!!!!!!!!!

  19.05.2016 11:35

 • aina
  0

  aina

  kauna nav,vēl iedod miskasti iznest,vīrietis.......

  19.05.2016 11:16

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas