VIDEO: uzzini, kādēļ mazulim rāpot ir veselīgi un nepieciešami!

0 komentāri

Kad bēbītis ir piedzimis, viņš lielāko daļu dienas saldi guļ, bet paaugoties mazuļa aktivitātes strauji pieaug un mums, vecākiem, ir jākļūst modrākiem un jāseko līdzi mazuļa draiskajām gaitām.

Visas jaunās māmiņas ar nepacietību gaida to brīdi, kad mazulis sāks rāpot. Izrādās, ka tas ir viens no svarīgākajiem mazuļa attīstības posmiem, jo ar rāpošanas palīdzību mazuļi ne tikai nostiprina savu muskulatūru un mugurkaulu, bet arī attīsta kustību koordināciju, motoriku un veicina domāšanu, kā arī mācās pieņemt lēmumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Lai arī ir mazuļi, kuri rāpošanas periodu uzsāk vēlāk, ir jāveic stimulējoši pasākumi, kas veicinātu, lai mazulis iemācītos rāpot. Skaties video, kā citas māmiņas dalās savā pieredzē.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas