VIDEO: tēta Vladimira sveiciens mīļotajai sieviņai saviļņo visu Latviju

0 komentāri

Kā ir tikt galā ar sešiem bērniem vienam pašam? Tētis Vladimirs, sūtot sieviņai Evitai sveicinu, jutās tik apjucis, ka pat īsti nezināja, kā mīļoto uzrunāt.

“Labdien, mamma vai labdien, sieviņ”, vaicā Vladimirs kameras priekšā. Beigu beigās uzrunu Vladimirs sāka ar vārdiem “Labdien, zaķīt!”

Sirsnīgajā video sveicienā visi pauda ilgas pēc mammas, lai gan atzina, ka esot gājis labi un ar pienākumiem veiksmīgi tiek galā. Tāpat ģimene atzinusi, ka saprot, – bez Evitas atbalsta iztikt ir neiespējami. Kāda bija mammas reakcija uz mīļo atzīšanos, skaties šajā video!

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas