VIDEO: Tēta nedienas Latvijā cīņā par brokastu pārslām uzvar…

8 komentāri

Tēta nedienas Latvijā 2. raidījuma galvenie varoņi ir trīs bērnu vecāki Gundega un Aigars. Kā iesākas rīts šajā ģimenē laikā, kad mamma atpūšas no ikdienas pienākumiem?

Raidījuma sākumā Gundega akcentēja, ka šīs bērniem būs tēta dienas, nevis nedienas, to pamatojot ar faktu, ka ģimenē tiek klausīta vien viņa. Tas attiecas arī uz ēdienreizēm – meitiņa Nora pamatīgi iekarst, ja runa ir par brokastīm. Mamma kategoriski aizliegusi lietot produktus, kuri satur miltus, bet vai tas attiecas arī uz pārslām? Vai tētim izdosies meitiņai piespiest ēst olu kulteni? Skaties šajā video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Video

8 komentāri

TOP komentāri

 • lejkanna
  +9

  lejkanna

  Padoms vecākiem,neradiniet visu laiku bērnus uz rokām.Kā šiem vecākiem,izskatās ,ka mazā uz rokām izaugusi,pēc tam brīnās,kā liks zemē,tā bļauj,ne mājas darbus var padarīt,ne ēst uztaisīt. Bērnam ir jāiemācās spēlēties arī pašam.

  10.03.2016 09:39

 • Sieva
  +4

  Sieva

  Šeit sieva likās tik sarkastiska, it kā pasmaida un smejas, bet ar vārdiem iedzeļ. Arī satiekoties vīram uzgrieza muguru un runāja tikai ar mazāko meitu. Vīrs stāv ar puķēm, bet izskatījās, ka viņa domā : Ā, puķes ir, jā nu ok. Izlutināta sieva, kas pati nezina ko grib, nenovērtē to, kas ir.

  10.03.2016 11:19

 • Ince
  +4

  Ince

  Vai tad OCTA nedarbojas?Apdrošinātājs taču sedz remontus?

  10.03.2016 11:16

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas