VIDEO: reāla pieredze, kas strādā – kā iemācīt bērnam ēst dārzeņus

0 komentāri

Kaspars Vendelis dalās ar Skaties.lv/Sievietei ne tikai ar dažādām smūtiju receptēm, bet arī ar citiem laika gaitā izstrādātiem, ļoti noderīgiem rīcības plāniem. Lūk, viens no tiem.

Nav noslēpums, ka mūsdienās ļoti daudzas māmiņas krīt izmisumā, jo bērni atsakās ēst jebkādus dārzeņus. Kaspars Vendelis ir atklājis, kā pieradināt jauno paaudzi, pašiem nemanot, iztukšot vairākas bļodiņas ar dārzeņiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Proti, pirms ķerties pie pusdienu gatavošanas, Kaspars sagriež nelielos gabaliņos dažādus dārzeņus – gurķus, redīsus, burkānus, kāļus utt. – un saliek tos bļodiņās.  Pēc tam ar skubu Kaspars sāk gatavot pusdienas vai vakariņas. Kad, piemēram, kotletes sāk jau smaržot pa visu māju, bērni skriešus skrien uz virtuvi, lai palūkotos, kas būs maltītē. Ar kārdinošo aromātu apetīte jau sarosījusies. Tieši tajā brīdī, kad mutē jau ir siekalas, “pa rokai”gadās tēta sagrieztie dārzeņi….

Foto: Flickr

Foto: Flickr

Pēc tam,  kad visi ir apsēdušies pie galda, Kaspars neiebilst, ka bērni atsakās no salātiem, jo bļodiņas, kurās bija sagrieztie dārzeņi, jau ir tukšas. Kā apgalvo Kaspars, šī metode reāli strādā.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas