VIDEO: niķi un asaras! Hokejista Kaspara Saulieša meita iespītējas un nepilda mājasdarbus

0 komentāri

Tēta nedienas Latvijā ceturtajā sērijā varējām vērot, kā ar ikdienas pienākumiem mājās un ģimenē tiek galā hokejists Kaspars Saulietis. Kā atzina pats hokejists, grūtākais pārbaudījums – mācīties kopā ar 7 gadus veco meitu Keriju.

Kerijas mājasdarbs bija iemācīties divas latviešu tautasdziesmas no galvas. Kaspara sieva Katrīne parasti ir stingrāka pret meitām, bet kā ar uzdevumu tika galā Kaspars?

Saprotot to, ka tautasdziesmas tik vienkārši nepadodas, Kerija ķērās klāt pie matemātikas uzdevumiem, bet arī tie tik labi nepadevās. “Tev taču viss rakstīts priekšā, burtus neredzi?” jautāja Kaspars. Jāatzīst, ka arī vecākiem nākas atgriezties pirmajā pirmajā klasē… Vai iespējams iztikt bez asarām, skaties šo video!

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas