VIDEO: kāpēc Tēta nedienas Latvijā dalībnieks ietērpa bērnu ruksīša kostīmā?

0 komentāri

Tēta nedienas Latvijā dalībnieks Valērijs pierādīja, ka vīrieši var ļoti daudz – pat uztaisīt savai jaunākajai atvasei masku teātrim. Valērija un Kristīnes piecgadīgais dēliņš Alekss iejutīsies ļoti nozīmīgā lomā bērnudārza teātrī – viņš būs ruksītis!

Valērijs pats atzina, ka nekad nav darījis neko līdzīgu, tāpēc šī bijusi interesanta pieredze. Pati Kristīne priecājas, ka tikusi vaļā no šī uzdevuma izpildes, jo viņa priekšroku dod nopirkt jau gatavu kaut ko. Kā Valērijam izdevās izgatavot ruksīša masku savam dēliņam – skaties šajā video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas