VIDEO: “episkākie” bērnu ķīviņi, asaras un smiekli jaunākajā Tēta nedienas Latvijā sērijā

0 komentāri

Tēta nedienas Latvijā sestā sērija jau klāt! Šoreiz tajā mammas Evitas (37) lomā iejutās un par 500 eiro vērtu ceļojumu cīnījās tētis Vladimirs (64), kas ir sešu bērnu tēvs.

Kautiņi, smiekli un asaras – kas tik netika piedzīvots! Kā atzina mamma Evita, viņa ģimenē ir tā stingrā, un bērni vienmēr klausa tikai viņu, savukārt Vladimirs mājās ir ļoti reti, jo strādā Norvēģijā. Tad, kad Vladimirs atgriežas, ģimenei tie ir īsti svētki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Evitas lielākās raizes bija par to, ka bērni ir tik pieraduši pie mammas kārtības, ka kopā ar tēvu varēs tikai uzdzīvot. Lai vai kā, Vladimirs ar uzdevumiem tika veiksmīgi galā, visi bērni ir sveiki un veseli, tomēr dažbrīd šķita, ka skatītājiem būtu jādzer zāles sirdij… Lūk, “episkākie” kadri no Kļavnieku ģimenes piedzīvojumiem piecu dienu garumā!

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas