Smieklīgs video! Kā savaldīt bērnu lielveikalā atbalsta

0 komentāri

Situācija, kad bērns lielveikalā uzvedas kā mežonis, ir pierasta lieta. Mīļās māmiņas, jums ir sniegts lielisks piemērs un taktika, kā savaldīt bērna iegribas, atrodoties veikalā. 

Neskatoties uz to, ka Ziemassvētku vēstules Ziemassvētku vecītim jau ir nosūtītas, bērni savas dāvanas labprāt saņemtu kaut vai tagad. Izmisuma kliedzieni veikalā pēc kārotās mantiņas ir kaunuma traips. Katrai no mums bērni ir audzināti citādi. Vieni ir īsti miera pikas, savukārt otri – īsti draiskuļi. Aktīvāko bērnu vecākiem noderēs zemāk pievienotais video, kas sniedz ieskatu, kā savaldīt, un pat nedaudz šokēt bērnus ar savu uzvedību. Izmēģini arī tu, un pārbaudi, vai šī metode būs efektīva.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas