Smieklīgi: ikviena bērna reakcija, atnākot mājās pēc pirmās skolas dienas

0 komentāri

Pirmdienas nav mūsu laimīgās dienas! Bērniem atsākušās skolas gaitas pēc brīvlaika, savukārt pieaugušie vēl mieg ciet pie jau otrās kafijas krūzes.

Kamēr gaidām ceturto Tēta nedienas Latvijā sēriju, atskatījāmies uz tēta Edgara piedzīvojumiem, esot vienam ar dēliņu Jēkabu un meitu Madaru. Laikam ikvienam no mums bijušas dienas, kad nevēlamies sabučot pat savu tuvāko.  Arī Madara, atnākot mājās pēc skolas, nebija labākajā omā, tāpēc uz tēta jautājumu “buča būs?” atbildēja ar iznīcinošu skatienu.  Pārliecinies par to pats, noskatoties šo video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas