SIRSNĪGS VIDEO, kas liks apraudāties visām topošajām māmiņām un tētiem

0 komentāri

Tas laiks, kad tavā ģimenē gaidāms pieaugumus, ir tik patīkams un pārsteigumu pilns, ka bērniņa piedzimšanu tā vien nevari sagaidīt, lai savu mazo brīnumiņu ieraudzītu ar savām acīm, apčamdītu un sabučotu.

Sociālajā vietnē Facebook.com ir ievietots video, kas sirsnīgi parāda, ko tavs mazais, augošais brīnumiņš dara un domā, atrodoties tavā puncī. Katra ēdienreize, ko tu ēd, sagādā viņam baudu, katrs spēriens ko mazulis veic, pārsteidz tevi un izraisa vēl nebijušu pieredzi, kuru var sajust tikai māmiņas. Lai arī mazulis ir maziņš, viņa sirsniņa iekšā ir tikpat liela kā tavējā, bet tā noteikti ir sirsnīgāka. Arī mazais vēlas tevi pēc iespējas ātrāk ieraudzīt. Sirsnīgo video, kas aizkustinās ikvienas sievietes un vīrieša sirdi, skaties turpmāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas