Neticams VIDEO: kā attīstās mazulis mātes puncī

0 komentāri

Kura gan no mums nav vēlējusies redzēt, kā izskatās mazulis, kurš vēl nav nācis pasaulē. Šis video ilustrē un parāda, kā mazulis attīstās mātes puncī.

Video ir tikai pāris sekunžu garš, bet tas mums parāda un liecina grūtniecības ietekmi uz sievietes ķermeni, kā tas spēj pārveidoties un rast vietu augošajam mazulim. Sievietes ķermenis grūtniecības laikā burtiski izmainās, palielinās ne tikai augošais vēders, bet arī krūtis, un sievietes ķermenis garīgi un fiziski pielāgojas jaunākajām ķermeņa izmaiņām. Kā izskatās, kad mazulis attīstās mātes puncī, skaties video.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

During pregnancy, the baby isn’t the only one undergoing big changes. Watch as the mother’s body changes and literally Makes Room for Baby! Try the interactive version here: http://bit.ly/2z2bOs

Posted by Museum of Science and Industry, Chicago on Sunday, 10 January 2016

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas