Mīlestības pedagoģijas kurss auklītēm sola jaunas virsotnes bērnu audzināšanā

0 komentāri

Sertificēto auklīšu apmācību programma Mīlestības pedagoģija sniegs zināšanas un prasmes bērnu audzināšanā un mācīšanā, bet angļu valodas apmācību programma Beidzot sāc runāt! ”atvērs vārtus” uz praktisku valodas pielietojumu.

Mīlestības pedagoģija ir Latvijā radīts inovatīvs pedagoģijas virziens, kas sevī ietver mākslu audzināt un mācīt bērnus, atjaunojot viņu saikni ar sevi un radošo potenciālu. Mīlestības pedagoģija palīdz bērniem dzīvi mīlēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Auklīšu programma

Sertificēto auklīšu apmācību programma sevī ietver gan Mīlestības pedagoģijas pamatu apguvi, gan ieskatu Mīlestības terapijā. Mīlestības pedagoģija ir mūsdienīgs, radošs audzināšanas un bērnu mācīšanas virziens, kas palīdz cilvēkam sajust sevi jūtu līmenī un māca audzinātāju ar bērnu komunicēt valodā, kuru viņš saprot.

”Mīlestības pedagoģijas kurss auklītēm aizkustina cilvēkus, palīdz rast izeju, viņu dvēseles ievainojumiem un aicina doties pretī bērnam, izmantojot piedzīvoto pieredzi ar jaunu skatījumu, jaunu sapratnes dziļumu un prasmi veidot sarunu ar bērnu, kas atver mīlestībai un dziļākai savstarpējai sadarbībai,” uzsver programmas autori.

Beidzot sāc runāt!

Inovatīva angļu valodas apmācību programma Beidzot sāc runāt! ir Latvijas speciālistu radīts valodu apmācības instruments, kas paredzēts cilvēkiem ar angļu valodas pamatzināšanām, bet kuriem trūkst prasmes valodu pielietot praktiski.

Apmācību programmā Beidzot sāc runāt! mācību process veidots, integrējot apmācībā psiholoģiskas un terapeitiskas metodes, kas palīdz cilvēkam atbrīvoties no iekšējiem psiholoģiskiem blokiem, kas traucē valodu pielietot praktiski. Apmācība atver cilvēka iekšējo potenciālu mācīties, runāt, attīstīties un būt radošam.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas