Kādu bērnu barošanas krēsliņu izvēlēties?

0 komentāri

Tad, kad bērniņš gatavs pats apsēsties un baudīt maltīti, ļoti vēlams ir bērnu barošanas krēsliņš. Bet kādu izvēlēties? Tas ir grūts jautājums, ko skaidroja Māmiņu klubs.

Bērnu barošanas krēsliņš ir nozīmīgs pirkums, ko vēlamies apsvērt, – lai tas būtu ērts gan vecākiem, gan mazulim. Veikalos ir ļoti plašs šādu krēsliņu piedāvājums, taču, lai izvēlētos īsto, svarīgi apzināties savas vajadzības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Māmiņu klubs viesojās pie Aleksa mammas Lienes, lai uzzinātu viņu pieredzi, iegādājoties bērnu barošanas krēsliņu.

Skaties video un uzzini, kā jaunie vecāki izvēlējās barošanas krēsliņu savam bēbītim.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas