Brīvdienu izklaides. Kalnciema kvartālā bērnus aicina iepazīties ar biodeju

0 komentāri

Kalnciema kvartāla tirdziņa laikā starptautiskā pirmsskola Putnu dārzs aicina bērnus iepazīties ar Biodeju (Biodanza). Biodeja ir neverbāla satikšanās šeit un tagad, kur mijiedarbībā caur deju un rotaļu jaunā kvalitātē iepazīst viens otru un sevi. Biodejas izpausmes balstās mīlestībā, cieņā, vienlīdzībā un empātijā.

Sestdien, 9. aprīlī, Kalnciema kvartāls un Putnu dārzs aicina uz Biodejas bezmakas iepazīšanās nodarbību plkst. 12:00 vai 13:00 Brūnās mājas (Vīnu veikala un kafē) zālē, kā arī pierakstu grāmatas izgatavošanas darbnīcu laikā no plkst. 10:00 līdz 14:00.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto: publicitātes foto

Biodeja ietver neverbālās pieredzes izpausmes: vitalitāti, radošumu, efektivitāti un transcendenci, pilnveidojot organisma pašregulāciju, attīstot radošumu un empātiju, veicinot dabas ritmu sajušanu un sevis kā dabas daļas apzināšanos. Nodarbību veidošanā izmanto Tanzpro – Biodanza bērniem programmas bāzi un Empātijas skolas koncepta neverbālo daļu.

Foto: publicitātes foto

Foto: publicitātes foto

Aptuveni stundu garā Biodejas nodarbībā bērns nodarbina ķermeni – savu svarīgāko domāšanas orgānu. Savukārt, vecākiem tā sniedz iespēju atrast sevī iekšējo bērnu un darboties kopā ar bērnu no viņa pieredzes pozīcijas. Biodejas nodarbības paredzētas bērniem vecumā no trīs līdz desmit gadiem un viņu vecākiem. Dalībnieku pieteikšanās uz vienu no nodarbībām iepriekš, rakstot uz e-pastu: info@putnudarzs.eu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas