No krūts bērniņš zīž, no pudelītes – sūc. Kā palīdzēt jaundzimušajam neapjukt jaunajā pasaulē

0 komentāri

Ja šobrīd gaidi savu mazuli, noteikti esi domājusi, varbūt jau izlēmusi, kur vēlies bērniņu laist pasaulē. Drošāk ap sirdi ir tad, ka medicīnas iestāde, kuru esi nolūkojusi, ir guvusi ne tikai labas jauno māmiņu atsauksmes, bet arī oficiālu atzinību. Jūrmalas pilsētas slimnīcas dzemdību nodaļai jau vairākus gadus ir goda nosaukums Mazulim draudzīga slimnīca.

Ir svarīgi, bērniņam ienākot pasaulē, uzreiz ievērot viņa tiesības. Tiesības būt kopā ar savu māmiņu, tiesības pārtikt no mammas piena. Savukārt jaunajai māmiņai sirdsmieru nodrošina iespēja tūlīt pēc dzemdībām būt kopā ar savu mazuli. Kā labāk izpildīt mazā cilvēciņa un viņa mammas tik ļoti saprotamās vēlmes, stāsta Jūrmalas slimnīcas Dzemdību nodaļas vadītāja Jolanta Bārbale-Mālniece un neonatoloģe Dina Krūze.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas