No kā attiecībās izvairās nobriedušas sievietes

0 komentāri

Katras attiecības ir citādas, bet ir lietiņas, kuras ir absolūti nepieņemamas un bērnišķīgas. Šoreiz par to no kā patiesi nobriedušām un nopietnām sievietēm jāizvairās.

Nobriedušas sievietes neupurē citas attiecības. Tik bieži tiek aizmirsts par ģimeni un tuvākajām draudzenēm. Šāda izturēšanās ir akceptējama medusmēneša periodā, bet jāatceras, ka tavi mīļākie cilvēki ir bijuši ilgāk ar tevi nekā tavs mīļotais. Nobriedušas sievietes spēj ievērot balansu.

Viņas ir pateicīgas. Pēc ilgāka attiecību laika sievietes mazāk novērtē mazos prieciņus. Nobriedušas sievietes apjēdz, ka dalīt dzīvi ar kādu ir dāvana.  Neaizmirsti būt pateicīga.

Joprojām patstāvīga. Neatkarīgi no tā, cik turīga ir tava otra pusīte, nevajadzētu aizmirst par saviem ienākumiem un patstāvību. Sievietei jābūt nedaudz lepnai un laiku pa laikam jāiepriecina arī mīļotais.

Tikai pozitīvo! Pieaugusi sieviete neraugās uz negatīvajām īpašībām. Viņa izceļ mīļotajā labo un pozitīvo. Neviens nav perfekts un to nobriedusi sieviete arī apzinās.

Foto: pāri, kuri attiecībās ir no laika gala

Viņas nepārtrauc sapņot.  Lieliskas attiecības ceļ spārnos un izceļ visu labo ikvienā. Sievietei nevajadzētu pamest iesākto tikai tāpēc, ka ir aizņemtas dāmas statusā.

Saprašanās – laimīgas dzīves pamatakmens. Nobriedušas sievietes apzinās, ka katram prieka sajūta ir citādāka. Ja tavam partnerim gribas privāto telpu, to nevajag liegt. Galvenais ir saprasties.

Sevis apzināšanās. Nobriedusi sieviete nekad neļaus, lai viņa tiek pazemota, kā arī tiek iedragāta viņas pašapziņa. Viņa apzinās savu vērtību.

Viss nopietni un bez steigas. Vārdi “es tevi mīlu” tiek izteikti ja viņa tā patiešām domā. Nobriedušas sievietes apzinās šo vārdu spēku un tāpēc nesaka tos katra teikuma beigās vai mēnesi pēc kopābūšanas.

Feisbukā – nē! Viņa nedalās ar visu pasauli par savas privātās dzīves notikumiem. Nobriedusi sieviete novērtē to, ka ir lietas, kurām jāpaliek tikai starp diviem cilvēkiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas