Nimfomānija – katra vīrieša sapnis?

0 komentāri

Tās, kuras reiz ir redzējušas Larsa fon Trīra filmu Nimfomāne zina, ko šis vārds nozīmē un to, kā izpaužas nimfomānija. Tomēr tiem, kam šis vārds ir svešs piedāvājam uzzināt 5 interesantus faktus par šo slimību.

Kas ir nimfomānija?

Nimfomānija(tulkojumā no grieķu valodas nymphe – līgava, mania – kaisle, mānija) ir sieviešu pārmērīga seksuāla tieksme, hiperseksualitātes veids. To lieto tikai paaugstinātas sieviešu seksualitātes apzīmēšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā tā rodas?

Šī kaite var parādīties arī vidējā vecumā, ja tiek traucēta hipofīzes un olnīcu darbība. Tāpat nimfomānija var signalizēt par psihiskām saslimšanām, visbiežāk par šizofrēniju. Reizēm nimfomānijas rašanos veicina pārāk liels stress, reizēm nimfomānija parādās pēc pārciestas izvarošanas.

Vai medicīnā joprojām lietots termins?

Kā rāda pētījumi tad no hiperseksualitātes cieš aptuveni 8% vīriešu un 3% sieviešu. Mūsdienu medicīnā termins nimfomānija vairs netiek atzīts.

Mīts vai patiesība?

Eksistē mīts, ka visas nimfomānes ir izcilas skaistules ar iespaidīga izmēra krūtīm un jutekliskām lūpām. Protams, ka šī mīta kājas aug no dažādām pornogrāfiska rakstura filmām. Tomēr patiesībā tas ir visai tālu no patiesības.

Vai vīriešiem tā ir bauda?

Daudzi vīrieši sapņo satikt nimfomāni un īstenot ar to visas savas seksuālās fantāzijas. Tomēr patiesība ir tāda, ka partneris un tā seksuālā apmierinātība, nimfomānēm interesē vismazāk. Nimfomāņu uzmanība ir koncentrēta uz sevi un savām sajūtām. Nimfomānes negūst baudu no seksa.

Foto: ieskats Larsa fon Trīra filmā Nimfomāne

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas