Netici! Slaidas figūras vietā pamatīga vilšanās

0 komentāri

Svētki nāk ar joni, tādēļ, skaidrs, ka dāmas un kungi, kuri vēl nav paguvuši atbrīvoties no liekā svara, vēlas to izdarīt zibenīgā ātrumā. Tādēļ – cik jauki, ka internetā var iegādāties brīnumainas kapsulas, kas vieglā veidā nometīs lieko svaru, bez kapsulu lietotāja pūliņiem. Gavilējam!!!

Speciālists dietologs Zigurds Zariņš gan visus ātros tievētgribētājus noliek pie vietas. Zigurds Zariņš ir visai kategorisks un stāsta, ka mediķiem nav šobrīd zināmi tauku šķīdinātāji, dedzinātāji un izvadītāji. Speciālists uzskata, ka nav jātic šādām brīnumainām zālēm, jātērē līdzekļi un jācer, ka tie atrisinās liekā svara problēmu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

 

Visbiežāk šādu produktu reklamēšanā ne tikai rakstītais ir patērētāju maldināšana, bet arī fotogrāfijās svars ”nonācis” nost ar “fotošopa” palīdzību. Patērētāju tiesību aizsardzības centra pārstāve Sanita Gertmane stāsta, ka šādu preparātu izplatītāji ļoti labi apzinās, ka viņi izmanto negodīgu praksi, taču šajā dinamiskajā digitālajā laikmetā viņiem ir ļoti viegli noslēpties. Patērētāju tiesību aizsardzības centrs ar šādu brīnumlīdzekļu, kas nav reģistrēti Latvijā, izplatītājiem internetā cīnās katru gadu, un iespēja tās slēgt ir ļoti minimāla.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas