Neticami! Oriģināli veidi, kā uzglabāt rotaslietas

0 komentāri

2. Šķīvis

2/9

Iepazīstināsim tevi ar vēl nebijušiem un neordināriem veidiem, kā tikt galā ar savu lielo rotaslietu kolekciju, kuru noteikti nav nemaz tik viegli sakārtot. Vai zināji, ka rīve, apģērba pakaramais un veca atvilktne var kalpot par lielisku iespēju organizēt savas rokassprādzes, krelles un auskarus?

Rīve

Foto: flickr.com

Foto: flickr.com

Rīve ir lielisks veids, lai nepazaudētu savus auskarus. Nelielie rīves caurumiņi ir ideāli auskaru uzglabāšanai un karināšanai. Ja nevēlies lai rīve bojātu tavu interjeru, noņem tās rokturi un nokrāso baltā, melnā vai citā krāsā, kas tev patīk. Ļauj nožūt un dod vaļu savām idejām.

2. Šķīvis

2/9
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas