Neparasta fotoizstāde Liepājā – sievietes uzvar krūts vēzi

0 komentāri

Turpināt dzīvot skaisti! Tā sauc izstādi ar iedvesmojošiem fotostāstiem par sievietēm, kuras uzvarējušas krūts vēzi. Šī izstāde būs skatāma Liepājas Latviešu biedrības namā no 8. janvāra.

Skaistas un pievilcīgas, brīvas, drošas, mirdzošas. Tādas ieraudzīsi šīs vienpadsmit sievietes neparastajā fotoizstādē. Atļauties, uzdrīkstēties – arī tā var dēvēt izstādi, kas Latvijā skatāma pirmoreiz. Sievietes uzdrīkstējušās stāties fotokameras priekšā atkailinātas. Viņas ir veiksmīgi izārstējušās un pašas atzīst, ka dzīvo daudz pilnasinīgāk un pilnvērtīgāk. Viņu vidū ir gan augstskolas profesore, gan medmāsa un arhitekte, gan uzņēmēja un vijolniece un pat ārste onkoloģe. Izstādes mērķis ir uzmundrināt un iedrošināt sievietes laikus doties pie ārsta, veikt izmeklējumus un, ja nepieciešams, ārstēties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
Foto: flickr.com

Foto: flickr.com

Izstāde apmeklētājiem pieejama no 8. līdz 31. janvārim – katru dienu no plkst. 10.00 – 19.00. Ieeja bez maksas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas