Ņem vērā! Ko nedrīkst teikt vīrietim

0 komentāri

2. Nr.2

2/10

Nr.1

Foto: AĢENTŪRA/ SCANPIX

Foto: AĢENTŪRA/ SCANPIX

Tu esi “memmesdēliņš”!

Būt attiecībās ar memmesdēliņu vienmēr ir sarežģīti, taču, ja mīlat šo vīrieti un vēlaties ar viņu kopā veidot un pavadīt savu dzīvi, nekad nesa­kiet neko sliktu par viņu un viņa māti. Pie­ņemiet to kā faktu un necentieties viņu mainīt. Ja jūsu vīrietis ir memmesdēliņš 20 gados, viņš tāds būs arī 40. Vai esat tam gatava? Ja, jā, tad mīliet un novērtējiet viņa mammu vairāk nekā savējo, un jūsu vīrietis jūs par to mīlēs līdz mūža galam.

2. Nr.2

2/10
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas