Nav neviena, kas uz neilgu laiku var pieskatīt tavu atvasi? Ved viņu uz bērnu pieskatīšanas un rotaļu grupu

0 komentāri

Agri vai vēlu pienāks brīdis, kad tavs mazulis dosies uz bērnudārzu. Taču arī tad, ja pagaidām pati dzīvo mājās un vari atļauties neiet uz darbu, tev ir nepieciešams savs brīvais laiks, kad vari aiziet pie ārsta, uz sporta zāli, vai arī vienkārši iepirkties. Ja bērna vecvecāki vēl strādā, bet neviena cita, kas pieskatītu bērnu uz pāris stundām tev nav, tad kopš oktobra Rīgā būs iespēja doties uz Bērnu pieskatīšanas un rotaļu grupu.

Fizioterapeite Klaudija Hēlas uzsver, ka grupiņa ir paredzēta pavisam maziem bērniem no pusotra līdz trīs gadu vecumam. Pieskatīšanas grupiņa nav bērnudārzs, jo tai nav licencētas programmas, kādas ir bērnudārzos. Režīms būs līdzīgs kā bērnudārzā – gan barošana, gan diendusa, gan pastaigas. Grupiņā ir savs dienas ritms, taču galvenais uzsvars ir uz rotaļāšanos. Bērniem ir plašas iespējas rotaļāties speciāli iekārtotā telpā ar visdažādākajām rotaļlietām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Trīs bērnu māmiņa Solvita arī ir gatava vest uz pieskatīšanas grupiņu savu jaunāko atvasi. Bērna došanos uz bērnudārzu Solvita uzskata kā sava veida ”nabassaites pārgriešanu”. Māmiņai tā ir uzdrīkstēšanās, kurā jābūt pārliecībai, ka viņa bērna vajadzības un ”raidītos signālus” audzinātājas uztvers un sapratīs tikpat labi kā viņa.

FOTO. Nav jābaidās. Arī dārziņā būs  jautri

Bērnu pieskatīšanas grupas ir labs veids, kā pieradināt mazuli pie citiem apstākļiem un citiem cilvēkiem. Mazulis redz un saprot, ka te ir droši, jauki, un mamma noteikti atnāks. Tā ir brīnišķīga pieredze.
Bērns uz pieskatīšanas grupiņu var nākt regulāri, ir iespēja arī tikai pāris reizes nedēļā. Ir svarīgi, lai mamma no rīta ierēķina laiku, kurā pabūt nedaudz kopā ar bērnu grupiņā, lai mazais aprod ar situāciju un pēc tam mierīgi pasaka mammai:” Atā! ” Tā bērns varēs justies droši un zināt, ka mamma pēc kāda laika būs klāt, un abi varēs doties mājās.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas