Mūžīgā dilemma – krūštura izvēle

0 komentāri

2. Fotogrāfa viedoklis

2/3

Ārstes viedoklis

Onkoloģe, krūts vēža slimību speciāliste, profesore Dace Baltiņa bieži pievērš uzmanību, kādu krūšturi izvēlās viņas pacientes. Mūsu veikalu plauktos nav grūti atrast piemērotu krūšturi sievietēm ar modeles augumu. Profesore uzskata, ka problēmas sākas normālām, vidusmēra Latvijas sievietēm, kurām visbiežāk ir liekais svars un lielas krūtis. Nereti dāmas izvēlas krūšturi nevis ar sajūtām, bet ar acīm, un tieši tas ir ”klupšanas akmens” .

Lencītes platums

Foto: Hypnotica Studios Infinite, Flickr

Foto: Hypnotica Studios Infinite, Flickr

Būtisks moments. Ir labi, ja lencīte ir ne tikai platāka, bet arī polsterēta. Palielu krūšu īpašniecēm ir problēma plecu daļā. Ar nepareizi izvēlētu, pārāk šauru lencīti plecu daļa tiek hroniski nospiesta. Neizbēgami ar laiku radīsies problēma – auguma smagums, sāksies sāpes plecos, sāpes sprandā.

Ņiebura daļa

Ja aizmugurējā ņiebura daļa būs pārāk šaura, kaut kas vienmēr ”gāzīsies pāri” un no kārotā labā izskata būs visai tālu.

2. Fotogrāfa viedoklis

2/3
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas