Moderni un mūsdienīgi salikumi tavam spožajam iznācienam

0 komentāri

Pasaules Modes nedēļu sezona ir klāt, un arī pašmāju modes mīļotāju viens no visu laiku gaidītākajiem notikumiem Riga Fashion Week – vairs nav aiz kalniem.

Allaž jebkuri laikapstākļi mūs vienmēr pārsteidz nesagatavotas. Ļoti iespējams, ka tieši tagad, kad uz rudenīgā fona gribas būs krāšņai, košai un stilīgai, daudzas no mums rītos lūkojas skapī un sava šodienas tērpa vietā redz izmisumu. Modes nedēļa ir tas laiks, kad vari uzvilkt tieši to, ko vienmēr esi vēlējusies, bet varbūt ikdienā nav pieticis drosmes, vai arī tērps nav atbildis neviena apmeklējamā pasākuma dreskodam. Tad nu šī ir tā iespēja, kad ļauts izpausties pēc principa “jo trakāk, jo labāk”. Brīdī, kad modē valda tik daudz atšķirīgu stilu un apģērbu siluetu, vari droši eksperimentēt, radot tieši savai gaumei atbilstošāko koptēlu. Apkārtējie nebūs vienaldzīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas