Modes zīmola Amoralle un saldējuma Magnum jaunā tērpu kolekcija

0 komentāri

Šajā vasarā saldējums Magnum un modes zīmols Amoralle Latvijas dāmām un jaunkundzēm piedāvā jau otro kopīgi veidoto tērpu līniju. Šoreiz tā būs kruīza tērpu kolekcija Magnum Cruise – atpūtai pie jūras, ezera, baseina vai laiskām pastaigām vasaras saulrietā.

Visnotaļ greznā un sievišķīgā tērpu kolekcija lieliski izrotās Tavu vasaru – būs piemērota laiskiem, baudpilniem un saules pielietiem vasaras mirkļiem. Retro stila peldkostīmi, pludmales tērpi, vasarīgas kleitas un jutekliski naktstērpi atvēsinošu Magnum saldējumu toņos – Tavām karstajām un noslēpumiem pilnajām vasaras naktīm. Dodies vasaras atpūtā kopā ar modes zīmolu Amoralle un saldējumu Magnum! Aplūko galeriju un iedvesmojies! Un atceries – Tu es très belle!!! (franču val. – Tu esi skaista).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas