Modē bahilas! Vai pasaule tiešām jūk prātā?

1 komentārs

Nopelniem bagātais modes dizainers Maikls Kors ir radījis īpaši stilīgu kolekciju, par kuru runā ne tikai Ņujorka, bet arī visa pasaule. Maikls mūs visus ir pārsteidzis ar kolosālu apģērbu un apavu kolekciju.

Jaunākā Ņujorkas modes skate, kur tika demonstrēta Maikla Kora radītie apģērbi, ir pārsteidzoši vienkārša, bet tik pat labi varam teikt – traka. Modes industrija visos laikos mūs ir pārsteigusi, ne tikai ar pasakainiem un sarežģītiem darbiem, bet arī ar pilnīgi nevajadzīgām lietām. Vai tiešām mūsdienās par aktuālu modes tendenci kļūs apavu ”bahilu” stils. Bahilas mēs lietojam, apciemojot savus tuvos slimnīcās vai viesojoties muzejos, kuros ieeja bez bahilām ir aizliegta. Fotogalerijā apskati unikālo kolekciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

1 komentārs

TOP komentāri

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas