Misters Maģiskais. 10 īpašības, kas liecina, ka viņš ir tavs īstais

0 komentāri

Misters Lieliskais, vai arī sauksim viņu par Misteru Maģisko – tas ir vīrietis, kurš ceļ mūs spārnos, liek justies mīlētām un sievišķīgām. Kādi ir perfektā vīrieša kritēriji, un vai tie atbilst tavam mīļotajam – uzzini šajā rakstiņā!

Viņš mīl tevi tādu, kāda esi

Lieliskais vīrietis novērtēs tavu patieso būtību, tavu unikalitāti! Svarīgākais ir tas, ka viņš nevēlas tevi izmainīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Solījumu turēšana

Kas var būt kaitinošāks par vīrieti, kurš netur doto vārdu? Vīrs un vārds – šie ir trīs maģiskie vārdi, kuri perfekti raksturo vienas no svarīgākajām mīļotā vīrieša īpašībām – uzticību un lojalitāti.

Par un ar tevi

Lieliskajam vīrietim nav jāpiekrīt visam, ko tu uzskati par pareizu, bet viņam ir jāciena tavs viedoklis un jāatbalsta tevi tajās dzīves situācijās, kuras tev ir īpaši nozīmīgas.

Greizsirdībai – nē

Maģiskais vīrietis nebūs greizsirdīgs un nebūs par sevi nedrošs. Viņš nedrīkst bez tavas atļaujas “rakņāties” pa tavu telefonu, kā arī nedrīkst aizliegt tev atpūsties ar savām draudzenēm piektdienas vakarā.

Foto: Maģiskais Maiks jeb Čenings Tatums un viņa mīļotā Dženna Devana-Tatuma uz sarkanā paklāja

Lieliskas attiecības arī ar vecākiem

Perfektajam vīrietim jāizveidojas labam kontaktam ar taviem vecākiem. Gluži tāpat ir ar viņa vecākiem – ja viņš atceras par savu mammu un piezvana viņai, kā arī ja palīdz savam tēvam mājas vai dārza darbos, tas ir lielisks rādītājs, ka viņam ir fantastiskas attiecības ar ģimeni un tā viņam ir nozīmīga.

Viņš liek tev justies skaistai

Nav runa par komplimentu jūru, bet gan par mazajām lietiņām – durvju atvēršana, negaidīts randiņš vai vienkārša īsziņa dienas laikā, kurā teikts, ka ilgojas pēc tevis. Mums ir jājūtas skaistām, un kurš gan cits, ja ne mūsu vīrietis to spēs novērtēt?

Viņš ir tavs varonis

Tu zini, ka viņš būs tas, kurš aizstāvēs tevi jebkurā negaidītā un nepatīkamā situācijā. Gluži tāpat Maģiskais vīrietis interesēsies, vai esi nokļuvusi mājās sveika un vesela.

Iepazīšanās ar draugiem

Iemīlējies vīrietis vēlēsies tevi parādīt plašākai publikai – viņa draugiem jāzina, kas tu esi. Kopīga ballīte būtu labs sākums, kurā iepazīties ar viņa draugiem. Īsts vīrietis nekautrēsies parādīt, cik lieliska esi.

Viņš ir godīgs

Aizmirsti par saldajiem meliem. Labāk zināt rūgto patiesību, vai ne? Īsts vīrietis nebaidīsies atklāt tev visu, ko domā. Protams, bez nevainīgajiem un baltajiem meliem neiztikt. Tu taču gribi justies skaista arī rīta agrumā ar ne to svaigāko elpu, vai ne? :)

Lieliskais vīrietis padara tevi par labāku cilvēku

Vīrieša dēļ ir vērts censties. Tu zini, ka esi neatkārtojama, bet ir tik patīkami, ka mīļotais to ierauga un cenšas izcelt visas tavas labās īpašības.

Un vēl! Konkurss!

#KONKURSS daiļā dzimuma pārstāvēm: piemini komentārā draudzeni, kurai Tu noteikti pastāstītu par savu īsto un vienīgo! …

Posted by skaties.lv on Friday, 17 July 2015

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas