Minka, Lucifers un citi neparastākie 2015. gada personvārdi Latvijā

2 komentāri

Gaidot pasaulē bērniņu, mēs visas īpaši rūpīgi pārdomājam to, kādu vārdiņu dot. Vārds ir personas uzticīgs līdzgaitnieks, parasti mēs to savā dzīves laikā nemainām. Vārds ir mūsu identitāte un simbols. Skaties.lv ir apkopojis neparastākos pagājušā gada personvārdus.

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) piedāvā iepazīties ar Latvijas Iedzīvotāju reģistrā reģistrētajiem personvārdiem, to skanīgumu un oriģinalitāti. Jāatzīst, ka 2015. gadā vecāki bijuši īpaši radoši un saviem bērniem devuši tik neparastus vārdus kā Alps, Bailasāna, Duarts, Lucifers, Mate un pat Minka! Lūk, mūsuprāt, oriģinālākie personvārdi 2015. gadā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

2 komentāri

TOP komentāri

 • SO.
  0

  SO.

  Namejs un Uldrikis ir seni latviešu vai libiešu vārdi, vismaz es tādus esmu satikusi tai pusē, ari Maksims, cik zinu, ir normāls skanigs krievu vārds.Ir, protams, viens otrs dīvains un musu valodā divdomīgs, bet ir taču dienesti, kas vecākiem var dot padomus, lai nerodas muļķīgas situācijas, nevis izsmiet bērniņus.

  14.02.2016 11:46

 • Opala
  0

  Opala

  Lai gan maniem bērniem arī ir latviešiem netipiski vārdi, bet šeit dažus ir pat grūti izrunāt!

  05.02.2016 22:00

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas