Mīli! Pateicības vārdi katrai dienai

0 komentāri

Cik bieži tu pasaki tik vienkāršu vārdu kā “paldies”? Cik bieži esi pateikusies par to, ka tev tas, kas nav nevienam citam? Cilvēki mēdz aizmirst, ka mēs uz šīs pasaules esam tā iemesla dēļ, ka mums ir jāmīl un jātop mīlētiem, un bez pateicības par šādām dāvanām nekam citam vairs nav nozīmes.

Pateicība ir viens no spēcīgākajiem laimes sajūtas radītājiem. Ir vienkārši justies dusmīgam un izmisušam, bet cik bieži tu jūties mierā ar sevi? Mēs ik dienu cenšamies kļūt par labākiem cilvēkiem, bet aizmirstam, ka
jābūt pateicīgiem. Ja tu dzīvo pasaulē, kurā neieredzi apkārtējos un tev nepatīk sava dzīve, tad tas ne pie kā nenovedīs. Vienīgais veids, kā justies patiesi laimīgam, ir būt pateicīgam. Lai, sākot ar šodienu, tev katru dienu būtu iemesls justies pateicīgai. Lūk, ceļavārdi laimīgākai un piepildītākai dzīvei, jo īpaši, šajā skaistajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā.

Foto: pateicības citāti katrai dienai

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas