Mīlestības dažādās izpausmes. Kas nepieciešams bērnam

0 komentāri

Mīlestība. Tās nekad nevar būt par daudz. Dzīvot bez mīlestības ir grūti, bet visvairāk par to aizdomājamies tad, kad kļūstam par vecākiem. Kā izpaust mīlestību un cik dažāda ir tās valoda uzzinājām 6. septembra Māmiņu kluba raidījumā.

Zīdaiņu vecāku psihoterapeite Vita Kalniņa stāsta, ka bērns vēlas daudz pieskārienu, respektīvi, ķermenisku kontaktu līdz trīs gadu vecumam. Tomēr bez šā ķermeniskā kontakta ir arī citi veidi, kā paust mīlestību, piemēram, ar apliecinājuma vārdiem, mīlestības darbiem un pat dāvanu dāvināšanu. Tomēr vissvarīgākais ir laiks, ko varam veltīt savam jaundzimušajam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kas ir mīlestības formula un kā to vislabāk izrādīt savai atvasei, uzzini šajā video, kur viedoklī dalās ne vien psihoterapeite Vita Kalniņa, bet arī raidījuma viesi, jaundzimušās meitiņas vecāki.

Video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas