Melnais horoskops; zodiaka zīmju sliktās īpašības

9 komentāri

2. Vērsis

2/13

Auns

Foto: geralt, Pixabay.com

Foto: geralt, Pixabay.com

Vairums Aunu mēdz būt šovinistiski, nav neviena, pēc Auna domām, kas ir vērti, lai atrastos viņiem priekšā. Nu, ja tā būtu taisnība, visi pasaules līderi būtu Auni… Viņu ego ir lielāks par Visumu, un, ja uzdrīkstēsies sāpināt Aunu, saņemsi dzēlīgu kodienu, kas trāpīs pa vārīgo vietu. Un pēdējais, bet ne mazāk svarīgs, ir fakts, ka Auni ir apsēsti ar sevi.

2. Vērsis

2/13
9 komentāri

TOP komentāri

 • kja
  +3

  kja

  Horoskopiem jau nav jātic. Tā ir viegla izklaide, kurā var atrast kādu patiesības graudu. Bet, nudien, par cilvēkiem spriest tikai pēc šiem vieglajiem izklaides horoskopiem nav vērts. Es parasti izlasu tikai savu un partnera. Tāpat kā jokus, aņukus. Arī tur ir patiesības graudi.

  06.03.2015 00:39

 • Ilona Liepiña♡
  0

  Ilona Liepiña♡

  Lauva ļoti līdzīgs.man aunam-daļèji.nemaz tà valdīt negribu....Svariem kà kulaks uz acs!!:))))

  14.05.2015 18:18

 • Raivo
  0

  Raivo

  Esmu skorpions un liekas ka daļēji jau taisnība te ir☺

  01.04.2015 11:20

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas