Mazo dāmu lielā modes skatē. Bērnu mode 2016. gada pavasarim/vasarai

0 komentāri

Modes galvaspilsēta Parīze domā ne vien par lielajām dāmām, bet arī par, iespējams, nākamajām topmodelēm!

Uzmanību izpelnījās Ready to Wear (tulk. – gatavs valkāšanai) kolekcija no Bonpoint. Mazās dāmas prezentēja 2016. gada pavasara/vasaras modi Parīzes modes nedēļā, vienā no iespaidīgākajām modes skatēm visā pasaulē. Gaišas krāsas, piemēram, balta, bēša, gaiši zila, kā arī brunči un matu rotas, lūk, ko varam sagaidīt no nākamā gada bērnu modes. Nedrīkst aizmirst arī par aksesuāriem ap kaklu – dažādas bantītes un apkaklītes būs modīgas nākamā gada siltajā sezonā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto: tik jauki un stilīgi!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas